Вуличний інфрачервоний газовий обігрівач уличный газовый инфракрасный обогреватель Italkero

(C) 2001-2019, Фірма Гросс, Київ, Україна. Дизайн:

Головна  Сейфи  Сейфи офісні  Архівні  Шафи одягові  Шафи бухгалтерські  Дивани  Контакти

Фирма Гросс лого

УСІ ЦІНИ БЕЗГОТІВКА

 з ПДВ

АКЦІЯ !

При придбанні товарів на суму від 5000 грн. знижка на сейфи та шафи вир-во Україна - 5% на рік.

Архівні та канцелярські шафи асортимент ціни Шафи бухгалтерські Меблі для майстерень Київ асортимент ціни Дивани та офісні дивани, виробництво диванів під замовлення Київ Шафи одягові гардеробні асортимент ціни Київ Файлові картотеки асортимент ціни Офісні сейфи та сейфи для офису асортимент ціни Київ (044) 228-44-56
Магазин цены товары ассотримент Фирма Гросс

Металеві меблі

    Переваги металевих меблів:


- Металеві меблі має значно більший термін експлуатації;

- Металеві меблі витримує значну кількість циклів збирання-розбирання, в т. ч. численні переїзди;

- Є екологічно чистою, не містить смол і інших органічних сполук, що використовуються при виробництві ДСП;

- Зручна в повсякденному обслуговуванні (прибирання), не боїться пролитої води, чаю, кави і підвищеної вологості повітря;

- Забезпечує простоту ремонту і заміну деталей;

- Металеві меблі не піддається змінам при впливі підвищеної температури і вологості.

шкаф металлический офисный шкаф металлический офисный

Наша фірма вже понад 14 років спеціалізується на продажу металевих шаф широкого спектру використання. Пропонуємо Вам металеві шафи гардеробні для роздягалень, які також називають локери. Металеві чарункових шафи, багато звикли називати шафи металеві сумково. На Ваш вибір металеві шафи в зібраному і розібраному вигляді, в упаковці. Шафа металева для одягу для роздягалень з Г-подібними дверима дозволяє при невеликій площі приміщення розмістити максимальну кількість людей.

архівна шафа ШМР-21

ціна - від 1549 грн.

офісний сейф

630х460х340

ціна - від 1170 грн.

ціна - від 600 грн.

гардеробна шафа одягова

За бажанням замовника металевий шафа обладнується додатковими перегородками, ніжками, цоколями, замками, лавками. Так само пропонуємо білизняні металеві шафи, шафи металеві господарські, шафи монтажні металеві, шафи металеві серверні, комунікаційні шафи металеві. Металевий шафа комп'ютерний шафа металевий антивандальний серверний захистять Ваші дані від небажаного доступу сторонніх ззовні.


Для зберігання документів пропонуємо різноманітні архівні металеві шафи, які також називають канцелярські металеві шафи. Шафа архівна металева поставляється в зібраному і розібраному вигляді, упакований в гофрокартон. Шафа металева для документів може мати розпашні, ролетні та розсувні двері. Металевий канцелярська шафа може бути двостулковим, одностулковими – металевий пенал для документів. Є в наявності шафи металеві з розмірами тумби і антресолі.


Якщо Ви не знайшли на нашому сайті підходящої для Вас моделі металевого шафи, сміливо телефонуйте нам, ми виготовимо під замовлення: шафа металева для роздягалень, металева шафа для зберігання документів, шафа металева для сумкових, гардеробна металевий шафа, шафа металевий архівний, канцелярський металевий шафа, локер металевий, шафа металевий серверний і будь металеву шафу за індивідуальними розмірами.

Металеві меблі універсальна, якісна, довговічна і дозволяє облаштувати будь-яке приміщення в найкоротші терміни і за мінімальною ціною.


У офісі. Безсумнівно, самим активним споживачем металевих меблів є офіси. Шафи для документів, архівні шафи і стелажі, сейфи, бухгалтерські та вогнетривкі шафи, раздевальные шафи і шафки індивідуального користування... – стільки різновидів металевих меблів ви не зустрінете більше ніде. Чому ж металеві меблі завоювала таку популярність в офісному середовищі?


Металеві меблі створюють атмосферу стабільності, серйозності, впевненості, що є плюсом для будь-якої організації. Офісний інтер'єр в стилі hi-tech ніколи не виходить з моди, універсальний, підходить для будь-якої компанії. Використання металевих меблів дозволяє оптимізувати зберігання документів, організувати надійний захист від несанкціонованого доступу, що дуже актуально, особливо для бухгалтерії.


На Вашому складі. В складських комплексах металеві меблі використовується здебільшого для зберігання продукції (металеві стелажі), також застосовуються металеві шафи для організації раздевальных приміщень.


В спортивних і навчальних закладах, магазинах, у соціально-культурній сфері металеві меблі використовується дуже широко. Металеві раздевальные шафи можна зустріти практично в будь-якій школі, в спортклубах, басейни, фітнес-центри і т. д. А металеві шафки для сумок (локери) – обов'язковий атрибут будь-якого великого магазину самообслуговування. Металеві стелажі різних видів використовуються у всіх магазинах: від маленьких торговельних точок «на куті» до найбільших гіпермаркетів.

ассортимент и цены на товары

АКЦІЯ !

При покупці товарів на суму від 999 грн. знижка на сейфи і шафи пр-ва Україна, дивани і банківську техніку 5% на рік.

Дзвоніть...

Широко представлена металеві меблі високої якості від відомих виробників: шафи для документів компаній ПРОМЕТ (Росія) і LITPOL (Польща), архівні шафи, файлові картотеки, стелажі, одежні шафи, офісні меблі, медичні меблі та меблі для майстерень.

Область використання металевих меблів широка, її можна зустріти в офісах, складських приміщеннях, спортивних закладах, на виробничих підприємствах, у навчальних закладах і навіть в інтер'єрі міських квартир. Переваги металевих меблів роблять її універсальною для різних сфер експлуатації. У багатьох випадках металеві меблі стає вдалою і актуальною заміною меблів з дерева, ДСП та інших подібних матеріалів.

    Основні типи:

шкаф одежный гардеробный для сменной одежды

шафа для одягу гардеробна для змінного одягу

шкаф одежный гардеробный Litpol

шафа для одягу гардеробна Litpol (Польща)

шкаф для документов бухгалтерский

шафа для документів бухгалтерська

картотека файловая для документов

картотека файлова для документів

шкаф с ячейками

шафа чарункова для речей та одягу

стеллажи

стелажі металеві

верстаки и тумбы инструментальные

верстаки і тумби інструментальні

шафа архівна для документів

    Навіщо потрібні металеві меблі?


Основне призначення металевих меблів полягає в забезпеченні правильного порядку зберігання документів і зручності в роботі з ними. Іншими словами можна сказати, що металеві меблі є офісними меблями для полегшення документообігу. Основна маса документів в сучасному офісі являє собою паперову продукцію. Адже, незважаючи на повсюдне проникнення комп'ютерів в наше життя і використання компактних електронних носіїв інформації, час офісу "без паперів" ще не настав. Більше того, споживання паперу в розвинених суспільствах рік від року зростає. І тільки офісні металеві меблі дозволяють розкласти все "по поличках" і навести "залізний порядок" в документації. Крім того, сучасні офісні меблі з металу має настільки вишуканий дизайн і необмежені можливості у виборі колірної гами, що дозволяє обладнати нею не тільки місця зберігання документів, але і повністю весь офіс. Ми пропонуємо великий асортимент металевих офісних шаф і архівних шаф.

Файлові картотеки асортимент ціни

ХІТИ ПРОДАЖ:

(044) 228-44-56 Металлическая мебель и мебель из металла Firm Gross, Kiev Ukraine - safes, metal furniture, office furniture, sofas, armchairs Фірма ГРОСС - металеві меблі, дивани, шафи гардеробні Киів