Вуличний інфрачервоний газовий обігрівач уличный газовый инфракрасный обогреватель Italkero

(C) 2001-2019, Фірма Гросс, Київ, Україна. Дизайн:

Головна  Сейфи  Сейфи офісні  Архівні  Шафи одягові  Шафи бухгалтерські  Дивани  Контакти

Фирма Гросс лого

УСІ ЦІНИ БЕЗГОТІВКА

 з ПДВ

АКЦІЯ !

При придбанні товарів на суму від 5000 грн. знижка на сейфи та шафи вир-во Україна - 5% на рік.

Архівні та канцелярські шафи асортимент ціни Шафи бухгалтерські Меблі для майстерень Київ асортимент ціни Дивани та офісні дивани, виробництво диванів під замовлення Київ Шафи одягові гардеробні асортимент ціни Київ Файлові картотеки асортимент ціни Офісні сейфи та сейфи для офису асортимент ціни Київ (044) 228-44-56
Магазин цены товары ассотримент Фирма Гросс

Сейфи

Які типи сейфів ми пропонуємо:


Офісний або конторський сейф - застосовується для зберігання документів і цінностей в офісах. Назва офісний сейф отримав за зовнішню схожість з сейфом, більш потужні замикаючі пристрої, ніж у звичайній металевій шафі для документів. В Україні має дуже широке поширення.

Збройовий сейф призначений для зберігання пістолетів або довгоствольної зброї, має спеціальні кріплення для стволів і відділення для патронів. Конструкція визначена не ГОСТом, а вимогами МВС. Виготовляється зі сталі товщиною не менше 3-х мм, має внутрішнє відділення для патронів і можливість кріплення до підлоги. При підборі збройового сейфа крім рівня його безпеки важливо знати відповіді на три питання: яку кількість рушниць потрібно розмістити в сейфі, яка їх максимальна висота і достатній розмір скриньки для патронів.

Вбудовувані сейфи - сейфи для вмонтування в стіну або підлогу. Вбудовувані сейфи, як правило, купуються для приватного використання. Їх популярність обумовлена не тільки можливістю використання простору стіни для розташування сейфа, але й можливістю його маскування. Захисні властивості вбудовуваних сейфів визначаються тільки міцністю передньої плити.

Меблевий сейф рекомендується для зберігання документів і цінностей. Він невеликих розмірів, встановлюється в меблі за дверцята шафи і додатково кріпиться за допомогою спеціальних отворів до внутрішньої стінки меблів.

Дата-сейф - різновид вогнестійкого сейфа, призначеного для зберігання носіїв інформації. Дуже дорогий і наукомістський виріб, який охороняє вміст не тільки від високих температур, але і від впливу електромагнітних полів.

Депозитний сейф - призначений для розміщення цінностей усередину сейфа минаючи процес відкривання дверей. Цікавий для підприємств, що мають великий прихід готівки - прибуткових кас, бензозаправних станцій, великих магазинів. Забезпечує не тільки збереження вмісту, але і безпеку касира, оскільки той не має ключа.

Депозитна ячейка - інакше: "індивідуальний сейф". Призначений для зберігання в банку цінностей юридичних і фізичних осіб. Такий сейф оснащується спеціальним замком, який відкривається одночасно користувачем клітинки і співробітником банку. Встановлюється в сховище або сейфі, сертифікованому на опір злому за ДСТУ 4012.1-2001.

Вогнестійкий сейф – це сейф, призначений в першу чергу для захисту цінностей від вогню. Конструкції корпусів і дверей вогнестійких сейфів являють собою металевий каркас певної геометричної форми. Металевий каркас дверей і простір між металевими каркасами внутрішнього і зовнішнього корпусів сейфів заповнені пінобетоном різних марок.

Вогнетривкий сейф - вогнетривкий сейф передбачений на випадок пожежі. Навіть при дуже сильній пожежі, коли все навколо вигорить дотла, вогнетривкий сейф залишиться цілим і гордо височіти на попелище. На жаль, це не означає, що вміст його також збережеться. Швидше, навпаки, воно загине, згорівши або розплавилися всередині сейфа від високої температури. Але що саме там було, так ніхто і не дізнається. Тобто, витік інформації виключена навіть у такому екстремальному випадку. У вогнестійкому сейфі, навпаки, вміст збережеться, хоча сам він, на жаль, прийде в непридатність.

Зламостійкий сейф - підійде, якщо для вас важливіше всього захистити конфіденційну інформацію, гроші та інші цінності від несанкціонованого доступу. Стінки зламостойкого сейфа виготавлюються із сталі високої якості різної товщини (від 2 до 6 і більше міліметрів). В сейфах високого класу взломостойкості між внутрішньою та зовнішньою стінками обшивки розміщуються спеціальні металеві вставки, шари армованого бетону, різних сплавів і наповнювачів, які покликані захищати від дії ріжучого інструменту.

У нас у продажу величезний асортимент сейфів. Який вашій фірмі потрібен сейф?

Огнестойкий сейф FRS

Наша фірма вже понад 11 років виробляє і продає сейфи і металеві меблі для офісу та дому. Співробітники Фірми Гросс з задоволенням допоможуть Вам у виборі надійної та якісної продукції, будь то офісний сейф, складські стелажі або архівні шафи.

Наш величезний асортимент моделей сейфів здатний задовольнити будь-якого вимогливого покупця. Ми раді запропонувати Вам: вогнестійкі та стійкі до злому сейфи до 5 класу зламостійкості включно. Ці сейфи забезпечать надійний захист цінностей і документів в офісах, банках, державних нотаріальних конторах та в житлових приміщеннях.


Завжди в наявності сейфи, володіють універсальними характеристиками, тобто підходять як для дому, так і для офісу або магазину. Дані сейфи, як і металеві меблі, представлені в різноманітних габаритах і цінових категоріях.

Для банківських сховищ і готелів: депозитні сейфи. Наші фахівці допоможуть з вибором моделей, ознайомлять з характеристиками депозитних відділень.

Для власників приватних будинків пропонуємо сейфи що вбудовуються в стіну або підлогу, які важко виявити.

Для мисливців представлені сейфи від найдемократичніших до ексклюзивних моделей, які крім захисних функцій своїм презентабельним виглядом і унікальною внутрішньою обробкою прикрасять Ваше приміщення.


Наші висококваліфіковані співробітники проконсультують Вас і допоможуть зробити правильний вибір перед придбанням металевих меблів або сейфа, який максимально задовольнить Ваші вимоги, з оптимальним співвідношенням ціна/якість.


Адреса та контактні телефони нашої фірми в Києві Ви знайдете на сторінці Контакти. На кожній тематичній сторінці Ви можете прочитати про виробників пропонованих сейфів і шаф, про замки на сейфах й шафах, системі сертифікації і про особливості сейфів різних серій.

Зламостійкі сейфи серії «Карат» сертифіковані на зламостійкість по ГОСТ Р 50862-96 - 1 клас

Наша фірма вже понад 16 років спеціалізується на продажу широкого спектру сейфів, які забезпечують схоронність вмісту своїм власникам. Пропонуємо Вам сейфи для дому, офісні сейфи, банківські сейфи, готельні сейфи, збройові сейфи.

Для дому найбільш часто купують меблеві сейфи, які можна сховати в тумбу або шафа, вогнестійкі сейфи, стійкі до злому сейфи сейфи, що поєднують в собі вогнестійкість і зламостійкі, так звані вогні-зламостійкі сейфи. В приватні будинки частіше купують сейфи вбудовувані в стіну або в підлогу. У будь-якому випадку, сейф для дому повинен бути захований від сторонніх очей.

Для офісів найчастіше набувають сейфи бухгалтерські або, як їх називають конторські сейфи або канцелярські сейфи. Дуже важливим для сейфа офісного є наявність трейзера або кэшбокса – окремо закривається відсіку у верхній частині сейфа. Організації, що зберігають цінні папери набувають вогнестійкі сейфи і сейфи вогнестійкі та стійкі до злому. Офісні сейфи мають велику місткість, за рахунок великих габаритів сейфа. Офісний сейф найчастіше стоїть на увазі, тому важливо, щоб він мав презентабельний зовнішній вигляд і надійний замок. Часто офіси купують дводверні сейфи, тридверні сейфи, призначені для декількох користувачів.

Для мисливців пропонуємо збройові сейфи збройові шафи. Для серйозних любителів полювання є сейфи для зберігання кількох рушниць, з патронним відділенням всередині сейфа.

Для готелів і пансіонатів пропонуємо готельні сейфи, або як їх називають - готельні сейфи. Сейфи для готелів мають невеликі габарити і комплектуються аварійним ключем.

Для банків пропонуємо банківські сертифіковані сейфи, це сейфи стійкі до злому різних класів зламостійкості. Є так само депозитні сейфи, сейфи касира, депозитні банківські комірки.

Для зберігання не дуже цінною, але важливої документації підійдуть одностінні сейфи, для зберігання грошей, цінних паперів – вогнестійкі сейфи, якщо вміст сейфа дуже дорого для Вас, важливо, щоб сейф був стійким до злому і вогнестійким сейфом одночасно. Для зберігання магнітних носіїв, пропонуємо дата сейфи.

Якщо на нашому сайті Ви не знайшли необхідної моделі сейфа, сміливо телефонуйте нам, ми виготовимо під замовлення або завеземо: сейф для дому, сейф для офісу, банківський сейф, готельний сейф, збройовий сейф, меблевий сейф, бухгалтерський сейф, депозитний сейф, офісний сейф, одностінний сейф, вбудований сейф, сейф стійкий до злому, огестойкий сейф, конторський сейф і будь-який сейф, безпосередньо відповідає Вашим вимогам.

ЛІДЕРИ ПРОДАЖУ СЕЙФІВ

Сейфи офісні та бухгалтерські одностінні одно - та дводверні

Меблеві сейфи асортимент ціни Київ Сейфы бухгалтерские одностенные Сейфы бухгалтерские одностенные двухдверные

Cейф ASM-46

Артикул: Сейф Valberg

Производитель: Россия Valberg

Объем (л): 60; Вес (кг): 28;

Размеры внешние: высота (мм): 460; ширина (мм): 440; глубина (мм): 355;

Размеры внутренние: высота (мм): 456; ширина (мм): 436; глубина (мм): 301;

Устойчивость к взлому; Толщина металла стенок 3 мм; Двери 6 мм;

Замки MAUER, Германия; Одна съемная полка; Возможность крепления к полу и стене.

Сейф ASM-120T

Артикул: Сейф Valberg

Производитель: Россия Valberg

Объем (л): 195; Вес (кг): 100;

Размеры внешние: высота (мм): 1200; ширина (мм): 550; глубина (мм): 390;

Размеры внутренние: высота (мм): 1066; ширина (мм): 544; глубина (мм): 336;

Возможно крепление к стене и полу; Внутреннее отделение (трейзер), запираемое на ключ;

Ключевой сувальдный замок MAUER (Германия); Толщина метала стенок - 3 мм, Двери - 6 мм.; Съемные полки, переставляемые по высоте - 2 шт.;

Устойчивость к взлому ГОСТ Р 50862-96 класс H0.

Сейф ASM-120T CL

Артикул: Сейф Valberg

Производитель: Россия Valberg

Объем (л): 195; Вес (кг): 100;

Размеры внешние: высота (мм): 1200; ширина (мм): 550; глубина (мм): 390;

Размеры внутренние: высота (мм): 1066; ширина (мм): 544; глубина (мм): 336;

Возможно крепление к стене и полу; Внутреннее отделение (трейзер), запираемое на ключ;

Кодовый механический замок; Толщина метала стенок - 3 мм, Двери - 6 мм.;

Съемные полки, переставляемые по высоте - 2 шт.;

Устойчивость к взлому ГОСТ Р 50862-96 класс H0.

Сейф ASM-120T EL

Артикул: Сейф Valberg

Производитель: Россия Valberg

Объем (л): 195; Вес (кг): 100;

Размеры внешние: высота (мм): 1200; ширина (мм): 550; глубина (мм): 390;

Размеры внутренние: высота (мм): 1066; ширина (мм): 544; глубина (мм): 336;

Возможно крепление к стене и полу; Внутреннее отделение (трейзер), запираемое на ключ;

Кодовый электронный замок (США); Толщина метала стенок - 3 мм, Двери - 6 мм.;

Съемные полки, переставляемые по высоте - 2 шт.;

Устойчивость к взлому ГОСТ Р 50862-96 класс H0.

Гарантия 5 лет.

Сейф ASM-120T/2

Артикул: Сейф Valberg

Производитель: Россия Valberg

Объем (л): 195; Вес (кг): 105;

Размеры внешние: высота (мм): 1200; ширина (мм): 550; глубина (мм): 390;

Размеры внутренние: высота (мм): 550; ширина (мм): 544; глубина (мм): 336;

Возможно крепление к стене и полу; Внутреннее отделение (трейзер), запираемое на ключ;

Ключевой сувальдный замок MAUER (Германия); Толщина метала стенок - 3 мм, Двери - 6 мм.;

Съемная полка, переставляемая по высоте - 1 шт.;

Устойчивость к взлому ГОСТ Р 50862-96 класс H0.

Сейф ASM-63T

Артикул: Сейф Valberg

Производитель: Россия Valberg

Объем (л): 78; Вес (кг): 40;

Размеры внешние: высота (мм): 630; ширина (мм): 440; глубина (мм): 355;

Размеры внутренние: высота (мм): 500; ширина (мм): 436; глубина (мм): 301;

Возможно крепление к стене и полу; Внутреннее отделение (трейзер), запираемое на ключ;

Ключевой замок MAUER (Германия); Толщина метала стенок - 3 мм, Двери - 6 мм.;

Съемная полка, переставляемая по высоте - 1 шт.;

Устойчивость к взлому ГОСТ Р 50862-96 класс H0.

Сейф ASM-90T

Артикул: Сейф Valberg

Производитель: Россия Valberg

Объем (л): 101; Вес (кг): 53;

Размеры внешние: высота (мм): 900; ширина (мм): 440; глубина (мм): 355;

Размеры внутренние: высота (мм): 770; ширина (мм): 436; глубина (мм): 301;

Возможно крепление к стене и полу; Внутреннее отделение (трейзер), запираемое на ключ;

Ключевой замок MAUER (Германия); Толщина метала стенок - 3 мм, Двери - 6 мм.;

Съемная полка, переставляемая по высоте - 1 шт.;

Устойчивость к взлому ГОСТ Р 50862-96 класс H0.

Сейф ASM-90T EL

Артикул: Сейф Valberg

Производитель: Россия Valberg

Объем (л): 102; Вес (кг): 53;

Размеры внешние: высота (мм): 900; ширина (мм): 440; глубина (мм): 355;

Размеры внутренние: высота (мм): 770; ширина (мм): 436; глубина (мм): 301;

Возможно крепление к стене и полу; Внутреннее отделение (трейзер), запираемое на ключ;

Кодовый электронный замок MAUER (Германия); Толщина метала стенок - 3 мм, Двери - 6 мм.;

Съемная полка, переставляемая по высоте - 1 шт.;

Устойчивость к взлому ГОСТ Р 50862-96 класс H0.

Ні для кого не секрет, що металеву шафу або сейф купують фірми або люди, у яких є, що в ньому зберігати. А оскільки ці речі, напевно, дійсно цінні (раз Ви прагнете тримати їх в сейфі!), треба також подбати і про якості останнього. Для тих, хто вважає, що сейфи всі однакові, ми перерахуємо хоча б деякі з чисельних характеристик, складових їх відмінність: вогнестійкість, зламостійкі, водонепроникність, а також здатність в різній мірі поєднувати всі ці функції.


Крім цього, металеві шафи та сейфи розрізняються за конструкцією, призначенням, внутрішнім устроєм, кількістю і типами замків і багатьом іншим параметрам.


Погодьтеся, знати, не тільки що ваш сейф був зламаний, але що це було зроблено з допомогою банальної шпильки – у декілька разів більш образливо! Тому не дайте себе обдурити!


Купувати такий виріб потрібно тільки в спеціалізованій фірмі, що має великий асортимент та виставковий зал, де висококваліфіковані співробітники допоможуть зробити оптимальний для вас вибір.


Помилка непрофесійного консультанта може коштувати Вам дорого. До того ж, купуючи сейф в компанії, яка не може запропонувати необхідного асортименту, виникає ймовірність, що Вам спробують нав'язати те, що є в наявності, а не те, що потрібно Вам. Дуже часто в таких умовах високі ціни поєднуються з низькою якістю продукції. Як говориться: не з чим порівнювати – доводиться брати те, що є.


Ми поставляємо сейфи і металеві шафи самого різного призначення: сейфи для дому, банку, офісу, для зберігання документів, підвісних картотек, ключів, зброї, портативні та автомобільні сейфи, депозитарії та касові накопичувачі, вбудовані меблеві, сейфи для зберігання магнітних носіїв і серверів, а також металеві шафи для одягу та стелажі.


Клієнти можуть зробити покупку, зробивши замовлення по телефоні або безпосередньо в торгово-виставковому залі нашої фірми.


Якщо Ви вирішили убезпечити свої цінності від чужих очей і рук, робіть вибір з розумом. Адже чим міцніше і якісніше сейф – тим довше ваше майно залишиться вами.

ассортимент и цены на товары Огнестойкие сейфы Взломостойкие сейфы офисные сейфы мебельные сейфы оружейные сейфы гостиничные сейфы Огнестойкие сейфы Взломостойкие сейфы офисные сейфы мебельные сейфы оружейные сейфы гостиничные сейфы Сейфы офисные и сейфы огнестойкие, производство сейфов под заказ Киев Firm Gross, Kiev Ukraine - safes, metal furniture, office furniture, sofas, armchairs Фірма ГРОСС - металеві меблі, дивани, шафи гардеробні Киів