Вуличний інфрачервоний газовий обігрівач уличный газовый инфракрасный обогреватель Italkero

(C) 2001-2018, Фірма Гросс, Київ, Україна. Дизайн:

Головна  Сейфи  Сейфи офісні  Архівні  Шафи одягові  Шафи бухгалтерські  Дивани  Контакти

Фирма Гросс лого

УСІ ЦІНИ БЕЗГОТІВКА

 з ПДВ

АКЦІЯ !

При придбанні товарів на суму від 1000 грн. знижка на сейфи та шафи вир-во Україна - 5% на рік.

Архівні та канцелярські шафи асортимент ціни Шафи бухгалтерські Меблі для майстерень Київ асортимент ціни Дивани та офісні дивани, виробництво диванів під замовлення Київ Шафи одягові гардеробні асортимент ціни Київ Файлові картотеки асортимент ціни Офісні сейфи та сейфи для офису асортимент ціни Київ (044) 228-44-56
Магазин цены товары ассотримент Фирма Гросс

Збройові сейфи

Сейфи і шафи збройові VALBERG і AIKO

ЗБРОЙОВІ СЕЙФИ          (виробництво РФ)                      Ціна: від 1560 грн.

Стійкість до злому (моделі "Арсенал") - стандарт VDMA клас і клас А.

 

Сейф "АРСЕНАЛ" оснащений ключовим або електронним кодовим замком MAUER, виробництва Німеччини.

• Дверна плита товщиною 6 мм, стінка корпусу товщиною - 3 мм.

• Сейф оснащений 3-х сторонньої системою замикання з 4-ма ригелями діаметром 23 мм

• У комплект входять три встановлених затискача для рушниць висотою до 1200 мм, і два додаткових, які кріпляться при необхідності на наявні отвори.

 

Збройова шафа "БЕРКУТ" призначений для зберігання 2-х рушниць, висотою до 1200 мм, і є "економічним варіантом" зберігання зброї.

• Дверна плита товщиною 3 мм, стінки корпусу - 1,5 мм.

• Шафа оснащений двома замками заводу "CAM", з не взаємозамінними ключами.

• Внутрішній простір шафи функціонально розділен на два вертикальні відсіки:у лівому відсіку розташовані 3 регульовані по висоті полиці і закривається на ключ

• Вбудоване відділення для зберігання патронів, мисливської амуніції, а також документів або інших цінних речей.

 

Збройова шафа "СОКІЛ" - призначений для зберігання 2 рушниць висотою до 1330 мм і є "бюджетним варіантом" зберігання зброї.

• Дверна плита і стінки корпусу - 1,5 мм.

• Шафа оснащений замком "САМ".

• Шафа має патронное відділення закривається на ключ.


Гарантія - 5 років. Гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Особливості збройових сейфів “БЕРКУТ”:

 

Сейфи "Беркут" призначені для зберігання 2 рушниць висотою до 120 см і є "економічним" варіантом зберігання зброї. Дверна плита виготовлена зі сталі товщиною 3 мм, стінки 1,5 мм сталі. На дверях встановлені два механічними замку сувальдного типу, Kerberos (Росія), але для зручності користувача ключі для них є взаємозамінними. Внутрішній простір шафи розділене простінком на два вертикальних відсіку: лівий відсік має три регульованих по висоті полиці і патронное відділення, а в правому відсіку розташовані два кріплення у вигляді затискачів для рушниць. На патронному відділенні встановлено "поштовий" замок. Днище шафи вкрите килимком. Передбачено кріплення до підлоги і стіни. Шафи мають комбіноване (корпус/двері) порошкову, стійке до появи подряпин фарбування.


Особливості збройових сейфів “АРСЕНАЛ”:

 
Сейфи "Арсенал" призначені для зберігання трьох (мод."Арсенал-3") або п'яти (мод."Арсенал-5") рушниць, заввишки до 120 см. Дверна плита виготовлена зі сталі товщиною 6 мм, стінки 3 мм сталі. На дверях шафи і патронного відділення, розташованого над затискачами для рушниць, встановлені ключові 8-сувальдні замки Mauer мод. President 71111. Надійність закриття дверей забезпечує трьох - стороння ригельна система запирання з чотирма ригелями діаметром 23 мм. Днище шафи вкрите килимком. Передбачено кріплення до підлоги і стіни. Шафи мають комбіноване (корпус/двері) порошкову, стійке до появи подряпин фарбування.

Трохи про збройові сейфи.

Всі формальні вимоги, що пред'являються органами внутрішніх справ, загальновідомі і, отже, не має сенсу перераховувати всі заново. Мова піде про реальну безпеку при зберіганні зброї.


Перше, на що слід звернути увагу — це якість замків, встановлених на сейф або двері збройової кімнати. Це вузол найбільш відповідальний, так як не відкрившись в самий невідповідний момент двері може коштувати чийогось життя. У наш час стало справжнім бичем застосування замків відверто квартирно-дверного якості, виготовлених в кращому випадку в Італії, а, як правило — в Китаї. Ресурс звичайного дверного замка розраховують з передумови експлуатації протягом 10 років при 10 циклів відкривання/закривання в день. Це дає ресурс 36500 циклів для якісного замку. Реальна практика показує, що італійський замок витримує близько п'яти років, ізраїльський — близько чотирьох, а китайський — не живе і року. Останнім часом, у зв'язку з вимогою двох замків на сейф, рознесених не менш, ніж на .....двадцять сантиметрів, у виробників увійшло в моду встановлювати на сейфи замки поштові, які крім загальної хисткості, мають ресурс в десять разів менший. Якщо говорити про реальні навантаженнях на замки в збройових сейфах, то дослідження фірми CHUBB показали, що в збройовій кімнаті в'язниці середнього розміру замки відкриваються до тисячі разів за день, а приватний власник збройового сейфа використовує його в середньому двадцять п'ять років, відкриваючи максимум двадцять разів за рік. Очевидно, що і в тому і в іншому випадку квартирно-дверні і поштові вироби не підходять, і слід віддавати перевагу справжнім сейфовим замків.


Тепер про тип замків. Оскільки ця частина органами не регламентується, то свобода вибору — за Вами. Власне замки можуть бути ключовими або комбінаційними. Останні можливі в електронному або механічному виконанні, при поділі знову останніх на змінювані і з фіксованим шифром. Окремо поговоримо про достоїнства і недоліки, властивих кожній різновиди.


Ключовий замок найбільш простий і доступний, хоча, з точки зору ціни, фіксований механічний комбінаційний може виявитися навіть дешевше. При цьому, краще все-таки сувальдні, а не циліндрові замки, як більш захищені від силового злому. Принципово слабке місце ключового замку — це зможность сдублировати ключ в момент розслабленості ключедержателя. Для домашнього сейфа, отже, цей тип замку зовсім непридатний, особливо за умови наявності дітей. Зараз з'явилися перепрограмовані ключові замки, однак вони досить дорогі, і теоретично, існує можливість витоку майстер-ключа.


Фіксований механічний комбінаційний замок при своїй дешевизні позбавлений основного недоліку ключового, але при виникненні підозри про витік коду його доведеться заміняти цілком.Змінюваний механічний комбинационый замок позбавлений недоліків двох попередніх типів, однак процедура зміни коду вимагає деяких зусиль, що долається посадовою інструкцією при застосуванні юрособою. У випадку приватної особи, раз на рік можна без особливих втрат провести п'ятнадцять хвилин за цим захоплюючим заняттям.


Електронний замок позбавлений всіх зазначених вище недоліків, зате має свій власний "букет" — енергозалежність (батарейки доведеться міняти), високу ціну і невисоку дурнестійкість. Точніше, висока стійкість, але вартість заміни зламаної клавіатури не маленька. За все це в якості компенсації пропонується вільна зміна коду, захист від підбору комбінації і, в найбільш серйозних модифікаціях, затримка відкривання, підключення до пульта охорони, ієрархічні коди та багато багато іншого.


Тепер наступний момент. Оскільки, з точки зору більшості світових стандартів, сейф для зброї власне сейфом не є, важко застосування традиційно сейфових критеріїв: вогні - і взломостойкості. Взагалі кажучи, абсолютна більшість збройових сейфів і не є стійкими до злому або вогню і мають повне право називатися шафами. Однак, обидва цих властивості для збирання зброї не повинні бути чужі. Власне вогнестійкість гарантує, що в разі пожежі ні власник, ні пожежники не виявляться під несподіваним обстрілом боєприпасів, які вибухають. Хоча, в цілях економії і додаткового збільшення безпеки, рекомендується зберігати патрони в іншому сейфі. А зламостійкість дає деяку ймовірність того, що непрохані гості не скористаються вашим же стовбуром, як вирішальним аргументом у суперечці з Вами або представниками закону.


Однак не слід забувати, що "органи внутрішніх справ мають право перевіряти умови зберігання вогнепальної зброї за місцем проживання власників". А улюблений привід для причіпки вищезазначених органів — це відсутність двох внутрішніх замків. Кріплення до стіни збройового сейфа завжди виправдано, так як, з-за особливостей конструкції, що він має тенденцію падати при відкритих дверцятах. Власникам котеджів слід придивитися до моделей збройових сейфів, вбудованих в стіну — такі теж існують і їх застосування дає відчутну економію грошей і нервів.

Модель сейфа

Зовнішні розміри, мм

Внутрішні розміри, мм

Комплектація

Вага, кг

вис

шир

глиб

вис

шир

глиб

ключ замок

кількість стволів

СОКОЛ

1385

360

290

1202

357

384

1

2

32

БЕРКУТ

1230

400

300

1220

394

255

2

2

50

АРСЕНАЛ

1406

350

350

1230

344

280

1

3 -5

80

ВОРОБЕЙ

1060

260

200

886

257

197

1

1

17

Модель

    Найменування, характеристика

Розміри, мм

   В х Ш х Г

 Вага,

  кг.

ОРС-1

На 1 ствол; 3 полиці

800х250х250

18

ОРС-1-К

На 1 ствол; 3 полиці

1000х300х250

19

ОРС-110

На 1 ствол; 3 полиці

1100х300х250

20

ОРС-110-Т

На 1 ствол; трейзер; 2 полиці

1100х300х250

21

ОРС-125

На 1ствол; 3 полиці

1250х300х250

24

ОРС-125-Т

На 1ствол; трейзер; 2 полиці

1250х300х250

25

ОРС-2

На 2 ствола; трейзер; 2 полиці; 2 підствольника

1300х400х300

31

ОРС-3

На 3 ствола; трейзер; 2 полиці 3 підствольника

1500х300х300

40

ОРС-4

На 4 ствола; трейзер; 4 підствольника

1500х400х300

43

ОРС-5

На 5 стволів; трейзер; 5 підствольників

1500х400х300

43

Ми пропонуємо вашій увазі наступні збройові сейфи:

ЗБРОЙОВІ СЕЙФИ

збройові сейфи зовнішній вигляд

Сейф

“ВОРОБЕЙ”

Сейф

“БЕРКУТ”

Сейф

“СОКІЛ”

Сейф

“АРСЕНАЛ”

ЗБРОЙОВІ СЕЙФИ              (виробництво Україна)          Ціна: від 1500 грн.

Сейфи і шафи призначені для зберігання мисливської зброї та набоїв.


Основні характеристики збройових шаф AIKO:


- матеріал – сталь товщиною 1,2 мм

- порошкове покриття, колір - відтінок коричневого з ефектом молоткової емалі

- зварна конструкція зі сталі

- оснащені двома ключовими замками САМ/Практик (Росія)

- трейзер (патронное відділення) комплектується замком Euro-Locks (Німеччина)

- передбачено анкерне кріплення до підлоги і стіни

- стійкість до злому – ГОСТ Р 50862-2005, клас 0

- гарантія 5 років

Шафа збройова Горобець

Зовнішні розміри (ВхШхГ, мм): 1060 х 260 х 200

Внутрішні розміри (ВхШхГ, мм): 830 х 257 х 197

Тип замку: ключовий 2
Вага (кг): 17

Кількість стволів: 1

Патронне відділення: 147/259/152

Країна виробник: РФ

Шафа збройова Чирок

Зовнішні розміри (ВхШхГ, мм): 1250 х 260 х 180

Внутрішні розміри (ВхШхГ, мм): 1087 х 257 х 175

Тип замку: ключовий 2
Вага (кг): 14

Кількість стволів: 1

Патронне відділення: 147/259/152

Країна виробник: РФ

Шафа збройова Сокіл

Зовнішні розміри (ВхШхГ, мм): 1385 х 300 х 290

Внутрішні розміри (ВхШхГ, мм): 1330/1202 х 357 х 284

Тип замку: ключовий 2
Вага (кг): 23

Кількість стволів: 3

Патронне відділення: 146/297/147

Країна виробник: РФ

Шафа збройова Кречет

Зовнішні розміри (ВхШхГ, мм): 1500 х 300 х 285

Внутрішні розміри (ВхШхГ, мм): 1495/1337 х 297 х 280

Тип замку: ключовий 2
Вага (кг): 23

Кількість стволів: 3

Патронне відділення: 146/297/147

Країна виробник: РФ

Основні характеристики збройових сейфів VALBERG:


- порошкове покриття, колір корпусу - відтінок коричневого з ефектом молоткової емалі, колір двері – відтінок зеленого з ефектом молоткової емалі

- оснащені ключовим замком Kaba Mauer (Німеччина) або кодовим електронними PS 300, Class A-EN1300:2004, ESB-S C10 (Росія)

- тристороння ригельна система запирання захист замку від висвердлювання (крім сейфа Беркут)

- оснащені трейзером (патронное відділення)

- передбачено анкерне кріплення до підлоги і стіни

- стійкість до злому – ГОСТ Р 50862-2005, клас 0

- гарантія 5 років

Сейф збройовий Беркут

Зовнішні розміри (ВхШхГ, мм): 1230 х 400 х 300

Внутрішні розміри (ВхШхГ, мм): 1227 х 397 х 251

Тип замку: ключовий 2

Товщина сталі (мм): двері – 3, корпус – 1,5
Вага (кг): 48

Кількість стволів: 2

Патронне відділення: 222/149/207

Країна виробник: РФ

Сейф збройовий Арсенал

Зовнішні розміри (ВхШхГ, мм): 1406 х 350 х 350

Внутрішні розміри (ВхШхГ, мм): 1254 х 348 х 287

Тип замку: ключовий Kaba Mauer (Німеччина)

Товщина сталі (мм): двері – 6, корпус – 3
Вага (кг): 80

Кількість стволів: 3-5

Патронне відділення: 1

Країна виробник: РФ

Сейф збройовий Арсенал EL

Зовнішні розміри (ВхШхГ, мм): 1406 х 354 х 350

Внутрішні розміри (ВхШхГ, мм): 1254 х 348 х 287

Тип замку: кодовий електронний

Товщина сталі (мм): двері – 6, корпус – 3
Вага (кг): 80

Кількість стволів: 3-5

Патронне відділення: 1

Країна виробник: РФ

Сейф збройовий Сафарі

Зовнішні розміри (ВхШхГ, мм): 1500 х 450 х 350

Внутрішні розміри (ВхШхГ, мм): 1495 х 290 х 287

Тип замку: ключовий Kaba Mauer (Німеччина)

Товщина сталі (мм): двері – 5, корпус – 2,8
Вага (кг): 88

Кількість стволів: 4

Патронне відділення: 238/153/194

Країна виробник: РФ

Сейф збройовий Сафарі EL

Зовнішні розміри (ВхШхГ, мм): 1500 х 450 х 350

Внутрішні розміри (ВхШхГ, мм): 1495 х 290 х 287

Тип замку: кодовий електронний

Товщина сталі (мм): двері – 5, корпус – 2,8
Вага (кг): 88

Кількість стволів: 4

Патронне відділення: 238/153/194

Країна виробник: РФ

**  Натисніть для переходу до великих картинок

Шафа збройовий Горобець Шафа збройовий Чирок Шкаф оружейный Сокол Шафа збройовий Кречет Сейф збройовий Беркут Сейф збройовий Арсенал Сейф оружейный Арсенал EL Сейф оружейный Сафари Сейф оружейный Сафари EL

**  Натисніть для переходу до великих картинок

збройовий сейф

"Сокол"

збройовий сейф

"Воробей"

оружейный сейф "Сокол" оружейный сейф "Воробей" Огнестойкие сейфы Взломостойкие сейфы офисные сейфы мебельные сейфы оружейные сейфы гостиничные сейфы Огнестойкие сейфы Взломостойкие сейфы офисные сейфы мебельные сейфы оружейные сейфы гостиничные сейфы Оружейные сейфы купить в Киев Firm Gross, Kiev Ukraine - safes, metal furniture, office furniture, sofas, armchairs Фірма ГРОСС - металеві меблі, дивани, шафи гардеробні Киів

грн.

грн.

грн.

грн.

грн.

грн.

грн.

грн.

грн.

2448

4194

4392

7800

12990

16284

15150

18282

Цена и Страница доп. описания

Цена и Страница доп. описания

Цена и Страница доп. описания

Цена и Страница доп. описания

Цена и Страница доп. описания

Цена и Страница доп. описания

Цена и Страница доп. описания

Цена и Страница доп. описания

2178

Цена и Страница доп. описания