Вуличний інфрачервоний газовий обігрівач уличный газовый инфракрасный обогреватель Italkero

(C) 2001-2018, Фірма Гросс, Київ, Україна. Дизайн:

Головна  Сейфи  Сейфи офісні  Архівні  Шафи одягові  Шафи бухгалтерські  Дивани  Контакти

Фирма Гросс лого

УСІ ЦІНИ БЕЗГОТІВКА

 з ПДВ

АКЦІЯ !

При придбанні товарів на суму від 1000 грн. знижка на сейфи та шафи вир-во Україна - 5% на рік.

Архівні та канцелярські шафи асортимент ціни Шафи бухгалтерські Меблі для майстерень Київ асортимент ціни Дивани та офісні дивани, виробництво диванів під замовлення Київ Шафи одягові гардеробні асортимент ціни Київ Файлові картотеки асортимент ціни Офісні сейфи та сейфи для офису асортимент ціни Київ (044) 228-44-56 Магазин цены товары ассотримент Фирма Гросс

з сучасних високоякісних матеріалів:


ламінованої ДСП

(більше 50 кольорів),

МДФ

(фарбованого та плівкового),

дерева,

шпону,

постформінгу,

металевого профілю

перфорованого металу,

скла,

пластика,

шкіри.


Гарантія на меблі – до 18 місяців.

Для нас немає нічого неможливого, ми можемо втілити будь-які Ваші фантазії, або ж запропонувати розробки наших дизайнерів.

Ми використовуємо ламіновану ДСП різної товщини (10, 16, 18, 25, 28, 36 мм) провідних виробників: WBM (Швейцарська виробнича група), Kronospan (Словаччина), Buchina, Egger (Австрія), Termopal (Німеччина).

Комплектуючі та фурнітура – від відомих німецьких та австрійських фірм.

Раз вже ми проводимо на роботі годин по вісім, а хто і більше, на добу, то необхідно максимально комфортно і затишно облаштувати своє робоче місце.


Незалежно від того, Ви менеджер або директор, секретар або операціоніст, наші меблі допоможуть не тільки раціонально розмістити всі робочі документи, але і прикрасити Ваш офіс, підкреслити стиль фірми.

Комплектуємо кабінети офісними стільцями, кріслами, а також м'якими меблями з гобелена, вінілісшкіри, велюру, натуральної шкіри.


Наші офісні корпусні меблі мають конструкцію підвищеної міцності, забезпечує можливість багаторазово збирати і розбирати меблі, не травмуючи її, що незамінне при можливих переїздах або перепланування робочих приміщень.

Офісні меблі під замовлення

Ми пропонуємо Вам виготовлення під ваші індивідуальні вимоги


офісних та банківськіх меблів,

торгового обладнання (вітрини, стелажі),

меблів під замовлення (шафи-купе, демонстраційні зали, вітальні)

виготовлення меблів для офісу під замовлення

Ви можете зв'язатися з нами і замовити виїзд спеціалістів для консультації, прийняття замовлення, а також розробку планування меблів у конкретному приміщенні. Для великих замовлень ми розробляємо тривимірний дизайн-проект з допомогою програм 3D Home Architect, ArchiCAD, Corel Draw, Kitchen Draw.

креслення розміщення офісних меблів креслення розміщення офісних меблів Офисная мебель под заказ Firm Gross, Kiev Ukraine - safes, metal furniture, office furniture, sofas, armchairs Фірма ГРОСС - металеві меблі, дивани, шафи гардеробні Киів