Вуличний інфрачервоний газовий обігрівач уличный газовый инфракрасный обогреватель Italkero

(C) 2001-2019, Фірма Гросс, Київ, Україна. Дизайн:

Головна  Сейфи  Сейфи офісні  Архівні  Шафи одягові  Шафи бухгалтерські  Дивани  Контакти

Фирма Гросс лого

УСІ ЦІНИ БЕЗГОТІВКА

 з ПДВ

АКЦІЯ !

При придбанні товарів на суму від 5000 грн. знижка на сейфи та шафи вир-во Україна - 5% на рік.

Архівні та канцелярські шафи асортимент ціни Шафи бухгалтерські Меблі для майстерень Київ асортимент ціни Дивани та офісні дивани, виробництво диванів під замовлення Київ Шафи одягові гардеробні асортимент ціни Київ Файлові картотеки асортимент ціни Офісні сейфи та сейфи для офису асортимент ціни Київ (044) 228-44-56 Магазин цены товары ассотримент Фирма Гросс
Офисная мебель мод. 302 Офисная мебель мод. 304 Офисная мебель мод. 306 Офисная мебель мод. 308 Офисная мебель мод. 310 Офисная мебель мод. 312 Офисная мебель мод. 313 Офисная мебель мод. 314 Офисная мебель мод. 315 Офисная мебель мод. 316 Офисная мебель мод. 317 Офисная мебель мод. 318 Офисная мебель мод. 319 Офисная мебель мод. 320 Офисная мебель мод. 321 Офисная мебель мод. 322 Офисная мебель мод. 323 Офисная мебель мод. 324 Офисная мебель мод. 325 Офисная мебель мод. 326 Офисная мебель мод. 311 Офисная мебель мод. 309 Офисная мебель мод. 307 Офисная мебель мод. 305 Офисная мебель мод. 303 Офисная мебель мод. 301

Фірма Гросс - Про нас

Фірмі ГРОСС - 18 років. У нас низькі ціни на меблі та офісну і банківську техніку.

**  Натисніть для переходу до великих картинок

Наші шановні клієнти:

 

АКЦІЯ ЗНИЖКА НА МЕТАЛЕВІ ШАФИ

 

Розпродаж знижка на одежні металеві гардеробні шафи ШО 300/2 в зібраному вигляді зі складу в Києві від 2190 грн. з ПДВ. Шафи на два користувача 1800х600х500 мм, замки Eurolock, полиці для головних уборів.

 

Кількість обмежена.                          Подивитися акційні шафи

Фірма ГРОСС (GROSS Inc. branch) спеціалізується на виробництві і продажу сейфів, диванів і офісних меблів, металевих меблів, в тому числі для виробництв, підприємств торгівлі та спортивних залів, а також продаж офісних диванів та офісної техніки.


Ми пропонуємо широкий асортимент товарів і всього необхідного для Вашого офісу і підприємства в Києві та висилаємо по Україні перевізниками.


У нас завжди у продажу столи, стільці і крісла, металеві шафи, шафи для одягу, картотеки, офісні сейфи, вогнестійкі сейфи, знищувачі документів, лічильники банкнот, офісні дивани, стелажі.


Сучасні комп'ютерні програми (3D Architect, ArchiCAD, Corel Draw) та великий досвід наших менеджерів і дизайнерів створять ідеальний комфорт і затишок у Ваших приміщеннях. Виробництво здійснюється в Києві на обладнанні Altendorf (Німеччина), а також Turanlar.


Якість товарів - головне для нас. У нас Ви придбаєте продукцію тільки високої якості з офіційною гарантією.


Ми пропонуємо великий асортимент металевих меблів: металеві шафи, металеві шафи - пенали, офісні сейфи, стелажі і системи розсувних стелажів, картотеки, готельні сейфи, збройові сейфи, архівні металеві шафи від відомих виробників з РФ, Південної Кореї, України, а також металеві меблі польської фірми LITPOL (Литпол) для виробництв, готелів, спортивних залів і медичних закладів, меблі для майстерень.


Стільці, крісла та наші дивани найвищої якості на вибір зроблять Ваші приміщення більш затишними.


Офісна техніка та банківська техніка - це найбільш відомі моделі лічильників валют, купюросчетных машин, детекторів валют, знищувачів документів, пакувальників банкнот виробництва Speed, Plus, Magner, ScanCoin.


Відділ теплової техніки запропонує широкий асортимент вуличних газових інфрачервоних обігрівачів відомої фірми Kroll з Німеччини.


Стаціонарні теплогенератори, що працюють на будь-якому виді палива, в тому числі на відпрацьованому маслі, виконають будь-яку задачу з обігріву Ваших виробництв, складів, магазинів і офісів.


Фірма ГРОСС пропонує теплогенератори, дизельні та газові теплові гармати з високим коефіцієнтом теплової потужності від фірм Kroll і Master.


Гарантія на всі товари. Безготівковий розрахунок з ПДВ. Знаходимося в м. Київ (карта). Поставки по Україні.

Фирма ГРОСС - сейфы, металлическая мебель, диваны, шкафы гардеробные Киев Firm Gross, Kiev Ukraine - safes, metal furniture, office furniture, sofas, armchairs Фірма ГРОСС - металеві меблі, дивани, шафи гардеробні Киів

Запрошуємо на наш новий сайт - www.gross.in.ua